16.10.2021

Béčko si připsalo první výhru, porazilo TNP

Do utkání vstoupili lépe hosté. Již ve druhé minutě se prosadil Marek Major. O necelých deset minut později však srovnal Jan Král. Ve druhé části přidalo béčko další dva zásahy, nejprve srovnal ve svém debutu za branickou zálohu Richard Mucha, který o dvě minuty později ještě asistoval na gól Matyáše Hrubého. Tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Domácím se již znovu nepodařilo Špirka překonat, TNP ještě srovnávalo ve třetí třetině zásluhou Daniela Kazdy. Kobra si tak připsala ve svém třetím zápase první výhru sezóny a to rovnou nad silným soupeřem. Výhru domácím vychytal Václav Mouček.

5. kolo, 16.10.2021 v 20:00

HC TNP Praha

3:2

(1:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Král J. (Gron, Maciboba), 27. Mucha (Zemánek), 29. Hrubý (Mucha) - 2. Major (Novák L.), 52. Kazda. Rozhodčí: Hodač - Havel, Karda. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 12. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Sládek, Skalík, Svoboda - Král J., Michalů, Tichý, Sovík, Ksandr, Šálek, Vencl, Zemánek, Hrubý, Šubrt, Mucha, Gron (C), Tůma, Mužík

HC TNP Praha: Špirek - Švaříček, Kazda, Rulf, Major, Novák L., Valder - Mišner (C), Kadaně, Štepán (A), Šramota, Novák P., Král T., Slavík, Červený, Mrázek