14.01.2023

Divoký zápas s Neratovicemi vyšel lépe soupeři

Šimon Sýkora

Odvetné utkání, hrané na branickém ledu, přineslo zajímavou podívanou, ve které Kobra vždy pouze dotahovala soupeře. První branka padla již ve 22. sekundě. Ještě v 51. vteřině však bylo srovnáno, prosadil se Daniel Tichý. Po první minutě tak byl stav již 1:1. Ve 13. minutě soupeř opět odskočil, aby ještě v téže třetině vyrovnal v přesilovce Tomáš Gron. Hned zkraje druhé části opět Neratovice vstřelily branku. Na tu dokázal ještě odpovědět Daniel Tichý. Poslední branku vstřelili hosté v poslední minutě před druhou sirénou. Ve třetí třetině nikdo již gól nedal a skóre tak skončilo 3:4. Na obou stranách bylo rozdáno přes 10 menších trestů (11 u domácích, 12 u hostů), kromě toho diváci v hale viděli i bitku, která se strhla v poslední minutě utkání. Utkali se Adam Frič s Jaroslavem Veselým.

17. kolo, 14.01.2023 v 19:15

HC Buldoci Neratovice

3:4

(2:2, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Tichý (Lacina), 19. Gron (Sovík, Mucha), 36. Tichý (Tůma) - 1. Pek (Volf, Davídek), 13. Prejza (Liška), 22. Važanský (Macek, Mahel), 40. Važanský (Macek). Rozhodčí: Jebavý - Kubas, Havel. Vyloučení: 11:12, navíc Frič (KOB) a Veselý (NER) 5+20 za bitku. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

HC Kobra Praha: Mouček - Zmeškal O., Frič, Procházka, Svoboda, Maciboba (A) - Lacina, Mucha, Tůma, Hrubý, Michalů, Šubrt, Gron (C), Tichý, Sovík, Zemánek, Král

HC Buldoci Neratovice: Šimek - Vandirek, Veselý, Makovský, Horevaj, Liška - Stukheil, Važanský, Chvojka, Prejza (A), Pek (C), Macek, Mahel, Volf