30.10.2021

Dorost měl duel s Technikou dobře rozehraný, nakonec ale bere jen bod

Obrovská škoda! Dorostenci v sobotu krátce po poledni v Braníku přivítali brněnskou Techniku, nad kterou na začátku druhé třetiny díky trefám Adama Mráze, Vojtěch Příhody a Štefana Judiaka vedli už 3:0. Hosté se ale poté v průběhu prostřední části prosadili hned čtyřikrát v řadě, a Kobra tak musela dotahovat, což se jí třicet sekund před koncem základní hrací podařilo. Zásah Richarda Štípka poslal duel do prodloužení a eventuálně i do nájedzů, ve kterých ovšem výhru soupeři vystřelil Gergö Szemmelroth. Sveřenci Jiřího Doležala si tedy na své konto vzali jen jeden bod.

14. kolo, 30.10.2021 v 12:00

Hockey Technika Brno

4:5sn

(2:0, 1:4, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Mráz (Palaščák), 17. Příhoda (Mráz), 24. Judiak (Mráz, Příhoda), 60. Štípek (Mráz, Příhoda) – 25. Szemmelroth (Straka), 28. Janovský (Barčák, Janík), 35. Janovský (Novotný), 35. Apolenář (Vildomec), rozh. náj. Szemmelroth. Rozhodčí: Müller – Kučera, Štěpánek. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 31. Střely na branku: 48:34. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 4:4, 4:5.

HC Kobra Praha: Bašta – Mack, Mráz, Cibulka, Nácovský, Seidler (C), Mol, Stanko – Jáchym, Leinweber, Holec, Kovář (A), Palaščák, Smrž, Štípek, Příhoda, Judiak, Štěpánek.

Hockey Technika Brno: Hnízdil – Vildomec, Pospíšil (C), Barčák (A), Kadaňka, Zralý, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenář (A), Langmann, Straka, Janík, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.