23.10.2021

Dorostenci se proti Motoru neprosadili, čtveřice hráčů nedohrála

Vojtěch Martinek

Dorost se v sobotu večer snažil v Braníku přetrhnout šňůru porážek, která po čtvrtečním zápase v Pardubicích čítala už čtyři bitvy. To se mu ale nepodařilo – na Davida Cinku v hostující svatyni nenašel recept, a po výsledku 0:8 tak putovaly všechny body na jih Čech. Závěr střetnutí pak okořenila bitka mezi čtyřmi hráči, dvěma z obou týmů, po které se všichni aktéři vydali předčasně do sprch.

12. kolo, 23.10.2021 v 17:30

HC Motor České Budějovice

Branky a nahrávky: 12. Vachun (Schuppler, Hohenberger), 22. Vachun (Schuppler, Váňa), 23. Humeník (Willmann, Drančák), 37. Kotalík (Drančák, Humeník), 51. Kotalík (Drančák, Humeník), 57. Lukáš (Hoch, Aulický), 58. Vachun (Humeník, Aulický), 60. Šimon (Kotalík). Rozhodčí: Hacaperka – Svobodová, Karda. Vyloučení: 6:4, navíc Nácovský, Stanko (oba KOB), Willmann, Drančák (oba CEB) 5+OK, Hohenberger (CEB) 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 54. Střely na branku: 20:50. Průběh utkání: 0:8.

HC Kobra Praha: Bašta – Mack, Mráz, Cibulka, Nácovský, Seidler (C), Sůsa, Stanko – Jáchym, Leinweber, Holec, Kovář (A), Palaščák, Fáber, Smrž, Štípek, Judiak.

HC Motor České Budějovice: Cinka – Lukáš, Willmann (A), Váňa, Vachun (A), Schmidtmayer, Gřegořek – Hohenberger, Aulický, Kotalík (C), Schuppler, Šimon, Strnad, Humeník, Lukeš, Hoch, Drančák.