16.10.2021

Dorostenci z domácího zápasu s Hradcem body nevybojovali

Sobotní večer v Braníku patřil dorostu, který na svém ledě přivítal Hradec Králové. Mountfield v prvních dvou třetinách ukázal svou kvalitu a před třetí částí vedl o šest branek, přičemž v posledních dvaceti minutách výsledek jen kosmeticky upravil domácí Vojtěch Příhoda.

10. kolo, 16.10.2021 v 17:30

Mountfield HK

1:6

(0:2, 0:4, 1:0)

Branky a nahrávky: 51. Příhoda (Hřídel) – 3. Král (Hora, Vencl), 5. Novotný (Klíma), 22. Pavič (Vítek, Bezpalec), 23. Klíma (Novotný, Síla), 25. Pavlík (Král, Vencl), 35. Pavlík. Rozhodčí: Dyršmíd – Karda, Pěkný. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. Diváci: 39. Střely na branku: 14:32. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

HC Kobra Praha: Simon (41. Bašta) – Cibulka, Porubský, Seidler (C), Sůsa, Stanko – Jáchym, Holec, Kovář (A), Palaščák, Fáber, Routa, Štípek, Hřídel, Příhoda, Uhlík, Judiak, Štěpánek.

Mountfield HK: Mrázek – Fiala, Žaba (A), Pavič, Burda, Bezpalec, Samek – Pavlík, Vítek, Vencl (C), Síla, Hora, Klíma, Trejbal, Král, Šinkovský, Novotný.