21.12.2019

Hvězda utnula vítěznou sérii Kobry, vzájemný souboj skončil opět 2:2

Poslední utkání roku 2019 přineslo Kobře souboj s tradičním soupeřem, Hvězdou Praha. Béčko na Hvězdu narazilo po šesti výhrách, poslední vzájemný zápas skončil remízou 2:2. Stejné skóre svítilo na výsledkové tabuli po utkání i tentokrát. Všechny branky padly v nerovném početním stavu a ve třetí třetině. První se prosadil ve 45. minutě ve vlastním oslabení Benjamín Velas, přesně o 15 sekund v téže přesilovce vyrovnal Lukáš Michalů. Následovalo využití přesilovky domácích, střelcem byl Tomáš Chvála. Opět v přesilovce dokázal vyrovnat Robert Lacina. Kobra tak nezvítězila potřetí tuto sezónu, prohru má však na svém kontě stále jen jednu.

15. kolo, 21.12.2019 v 18:45

HC Hvězda Praha

2:2

(0:0, 0:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 45. Velas (Klečka), 49. Chvála (Malý, Kolář) - 45. Michalů (Maciboba), 52. Lacina (Maciboba, Mužík). Rozhodčí: Ovsík - Svoboda, Hlinka. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Čadek, Chvála, Josefus, Chládek, Malý - Velas, Fuks (C), Veverka, Klečka, Nacházel, Heža, Klouda, Kolář, Nedvěd (A).

HC Kobra Praha: Hart - Maciboba (A), Sládek, Procházka, Kastner, Svoboda - Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Zemánek, Malovický, Novák, Gron (C), Mužík, Dostál