26.09.2021

I ve druhém utkání ženy uspěly, těsně porazily Jičín

Šimon Sýkora

Kobry vyjely do Jičína ve zmenšené sestavě, hrály pouze na dva obranné páry a tři útoky. Utkání otevřely v deváté minutě domácí brankou Markéty Zárybnické. Na další změnu stavu jsme čekali až do druhé části, kde hostující z Prahy otočily. Nejprve srovnala v přesilové hře Anna Václavíková, která se tímto bodem dostala do čela týmových statistik. Do vedení svůj celek poslala Mariana Šatrová a třetí branku Kobry si připsala Markéta Zvěřinová, jenž se rovněž prosadila v početní výhodě. Tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Ve třetí části opět skórovaly pouze hráčky Jičína, jako jediná překonala Soukupovou Pavlína Mikolášková. Díky této výhře se alespoň prozatím dostal ženský celek z Braníku na první místo druhé ligy. Nyní je čeká jednozápasové volno, 10. října na svém ledě přivítají Holkey z Náchoda.

2. kolo, 26.09.2021 v 17:00

Manki Jičín

Branky a nahrávky: 9. Zárybnická (Trefilová), 56. Mikolášková - 24. Václavíková (Zvěřinová), 32. Šatrová (Hrivňáková, Skořepová), 34. Zvěřinová (Skořepová). Rozhodčí: Svoboda - Brož, Hurei. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.

Manki Jičín: Wolfová - Zumrová N. (C), Prouzová, Strouhalová, Pilatová, Rybková - Saalová (A), Trefilová, Bartošová, Vernerová, Pokorná, Zumrová K., Zárybnická (A), Mikolášková

HC Kobra Praha: Soukupová - Čtvrtníčková, Kocourková, Broďáková (C), Jandová - Kalašová, Tesařová (A), Matyašovská, Šatrová, Václavíková (A), Hrivňáková, Skořepová, Zvěřinová