Junioři v napínavém zápase přetlačili Sokolov po nájezdech

Tadeáš Podolka

Nejstarší mládežnická kategorie Kobry si v pátek připsala třetí výhru v řadě, na kterou se ale pořádně nadřela. Sokolov v zápase dvakrát vedl, Kobra vždy dokázala srovnat z přesilové hry. O všechny branky, i rozhodující nájezd, se postaral Mikuláš Odehnal. Právě on má velkou zásluhu na tom, že Pražané zůstali na vítězné vlně.

12. kolo, 04.11.2022 v 18:45

HC Baník Sokolov

3:2sn

(0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 22. Odehnal (Kulinič, M. Rejna), 54. Odehnal (Kulinič, Šeba), rozh. náj. Odehnal – 16. Blecha, 52. Neubert (Sipl, Ondrejka). Rozhodčí: Krivák — Karda, Tichý. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2.

HC Kobra Praha: M. Peyerl — A. Nácovský, M. Kulinič, O. Šesták, D. Šeba, I. Šaklejn, F. Seidler, M. Tichý, D. Palát — M. Odehnal, M. Rejna, I. Birjukov, S. Ismuchambetov, O. Holec, R. Rejna, K. Judiak, J. Svoboda, V. Procházka.

HC Baník Sokolov: J. Schmid — Š. Mlejnek, J. Oberle, T. Vican, V. Pašek, J. Halberštát, D. Prošek — A. Zich, S. Kožík, J. Blecha, F. Galla, M. Sipl, M. Czingel, J. Pavlík, S. Ondrejka, J. Neubert, J. Rybár.