03.12.2021

Junioři v pátečním zápase s Pískem doplatili na druhou třetinu

Po bezbrankové první třetině přišla v pátek pro branické juniory pořádně studená sprcha. Lídr skupiny Západ z Písku totiž během deseti minut nastřílel svým protivníkům hned čtyři branky a udělal velký krok směrem k zisku dalších tří bodů. Braničtí pak v poslední periodě bojovali a zásahy Štípka, Čermáka a Svobody stáhli manko na jediný gól, ale vyrovnat už nedokázali.

22. kolo, 03.12.2021 v 19:00

IHC Králové Písek

3:4

(0:0, 0:4, 3:0)

Branky a nahrávky: 45. Štípek (Novák), 57. Čermák (Štípek), 58. Svoboda (Borodenko, Rejna) – 26. Kříž (Kreuzman, Hollar), 29. Kurfürst (Kreuzman, Hollar), 31. Kříž (Kurfürst), 36. Pitel (Ryba). Rozhodčí: Pastier – Horažďovský, Stacho. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:4, 3:4.

HC Kobra Praha: Iliev (41. Peyerl) – Cichoň, Menzel, Svach, Kalajev, Vinš – Štípek, Ribarovski (C), Svoboda, Borodenko, Bauer, Černý, Čermák, Rejna, Novák.

IHC Králové Písek: Vondraš – Dohnal, Kulvejt, Hail, Kurfürst (C), Kouba – Sládek, Lechnýř, Kříž, Ryba, Hrakholski, Hála, Hollar (A), Dubský, Kreuzman, Hlaváček, Pitel, Mikeska.