24.10.2021

Junioři zvládli náročnou bitvu s Chrudimí, v prodloužení rozhodl Rejna

Junioři v neděli vybojovali další dva body, tentokrát zdolali Chrudim. Po první třetině vedli 3:1, hosté se však poté vrátili to zápasu a jelikož skóre bylo po konci základní hrací doby vyrovnané, duel se přelil až do prodloužení. V něm o výhře Kobry rozhodl Mark Rejna, krom něj se v zápase prosadili také Mikuláš Černý, Ondřej Šesták a David Senčák.

12. kolo, 24.10.2021 v 12:00

HC Chrudim

5:4pr.

(3:1, 0:1, 1:2 - 1:0)

Branky a nahrávky: 4. Senčák (Cichoň), 13. Černý, 16. Šesták (Senčák, Skorčík), 49. Rejna (Senčák, Ribarovski), 62. Rejna (Vinš, Čermák) – 9. Burda (Panchartek, Kubíček), 25. Hykl (Jaša, Macas), 43. Hykl (Jaša, Felcman), 56. Gromadzki (Votava). Rozhodčí: Hacaperka – Žídek, Hošťálek. Vyloučení: 4:2, navíc Hrdlička (CHR) 5+OK a 5+OK, Cichoň (KOB) 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

HC Kobra Praha: Iliev – Svach, Skorčík (A), Cichoň, Vinš, Šesták, Bečvařík, Stejskal (A) – Senčák, Černým, Rejna, Bauer, Svoboda, Čermák, Štípek, Ribarovski (C), Judiak.

HC Chrudim: Batěk – Prýl (C), Bárta, Pazdera, Odehnal – Felcman, Hykl, Helikar, Macas, Gromadzki, Burda, Panchartek, Hrdlička, Jaša, Votava, Pilař, Kubíček.