28.01.2023

Kobry nestačily na Vary, rozhodla první třetina

Domácí do utkání vlétly ve velkém stylu, již v první minutě lovila Jaroslava Soukupová puk ze své sítě, po patnácti minutách byl stav již 4:0. Následně se hra srovnala, gólová kadence se snížila. Branické hráčky se však zvládly střelecky prosadit až v poslední minutě zápasu, domácí gólmanku prostřelila Veronika Jurčíková. Kobry si zahrály soutěžní utkání po téměř dvou měsících, naposledy sehrály 3. prosince duel s Děčínem. Hned další den je však čeká zápas v Pardubicích.

14. kolo, 28.01.2023 v 15:00

HC Dračice Karlovy Vary

8:1

(4:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Šnicerová (Gruntová), 6. Pavelková (Hogerová), 12. Záhorová (Škardová (II), Králová), 15. Gruntová (Baloušová Fričová, Rohanová), 32. Hogerová (Pátková, Gruntová), 35. Králová, 44. Gruntová (Klímová), 47. Gruntová - 60. Jurčíková (Procházková). Rozhodčí: Helecz - Kolář, Vondráček. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: 44:24. Průběh utkání: 8:0, 8:1.

HC Dračice Karlovy Vary: Mádlová - Pátková (C), Králová (A), Zavřelová, Klímová - Škardová Barbora (I), Velinská, Záhorová, Šnicerová, Baloušová Fričová, Škardová Barbora (II), Ťřešňáková, Hogerová, Gruntová, Pavelková, Rohanová

HC Kobra Praha: Soukupová - Jandová, Procházková, Kocourková - Jurčíková, Tesařová (A), Jůzková, Zemánková (A), Matyašovská, Prošková (C), Hrivňáková, Solařová, Zvěřinová, Machatková, Maříková