30.01.2022

Kobry opět vynulovaly Lovosice, tentokrát posilněné o hráčky Esy

Šimon Sýkora

Třetí utkání mezi Kobrou a Lovosicemi skončilo opět vychytanou nulou pražské gólmanky. Poprvé z těchto duelů stála mezi tyčemi po celou hru Veronika Voříšková. Domácí překonaly lovosickou Hůlkovou jednou, v druhé půlce první třetiny pálila přesně v přesilové hře Regina Tesařová. Náročné utkání, ve kterém Lovosice měly pět hráček z HC Esa (brankářku, dvě obránkyně a dvě útočnice) tak urvaly a mají další výhru. Ženy nyní čeká poslední kolo vzájemných zápasů, další utkání je v plánu v Děčíně.

15. kolo, 30.01.2022 v 12:00

HC Lovosice

Branky a nahrávky: 15. Tesařová (Prošková). Rozhodčí: Mihálová - Volkán, Zahel. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27.

HC Kobra Praha: Voříšková - Kocourková, Cvrkalová (C), Tomasová, Čtvrtníčková, Broďáková, Jandová - Tesařová (A), Čermáková, Zvěřinová, Kalašová, Machatková, Šatrová, Nebeská, Matyašovská, Žďánská, Jarolímková, Prošková, Musilová

HC Lovosice: Hůlková - Soukupová, Vozárová (C), Volmutová, Kobyláková, Svobodová K. - Kančiová (A), Nademlejnská, Doubková, Koukalová, Svobodová D., Zalabáková,Vnoučková, Kamasová