05.03.2022

Kobry vezou výhru z Náchoda a drží si první místo

Šimon Sýkora

Hostující hráčky ukázaly chuť po vítězství velice rychle. Již po půl minutě se prosadila Veronika Prošková a poslala svůj tým do vedení. Další trefu přidala ve druhé třetině Alice Hrivňáková, na 3:0 v téže části zvýšila Ema Jandová. Domácím se sice podařilo snížit, ale Kobry si již výhru udržely. V poslední části pečetila svou druhou brankou na konečných 4:1 Hrivňáková. Velký podíl na výhře měla brankářka Jaroslava Soukupová, která za svá záda pustila jediný puk. Hráčky Kobry se tak nadále drží na prvním místě tabulky. V dalším utkání pojedou k dohrávce 16. kola do Děčína, kde v případě výhry mohou ukořistit konečné první místo a nárok na kvalifikaci o první ligu.

19. kolo, 05.03.2022 v 19:30

Holkey Náchod

1:4

(0:1, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 38. Vlčková (Kuncová) - 1. Prošková (Václavíková, Cvrkalová), 25. Hrivňáková (Čermáková, Maříková), 33. Jandová (Čtvrtníčková), 45. Hrivňáková (Maříková). Rozhodčí: Kareš - Paštika, Plodek. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Střely na branku: 8:21. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

Holkey Náchod: Samková - Vlčková, Nasvetrová (C), Foersterová, Pellyová - Kuncová, Sedláčková (A), Konečná, Švandová, Svobodová, Bártová Hovadová, Bláhová, Klamtová, Malinová J.

HC Kobra Praha: Soukupová - Čtvrtníčková, Tomasová, Kocourková, Cvrkalová (C), Jandová - Hrivňáková, Čermáková, Maříková, Prošková, Nebeská, Matyašovská, Václavíková (A), Tesařová (A), Žďánská, Jůzková