30.10.2021

Na své půdě vybojovaly ženy těsnou výhru s Náchodem

Po pouhých 62 sekundách poslala do vedení svůj tým nejnebezpečnější hráčka Jičína, Markéta Zárybnická. Nicméně ještě v téže třetině srovnala svou první brankou v ligové kariéře Alice Hrivňáková. Do druhé části se tak vstupovalo za stavu 1:1. Poprvé se Kobry dostaly do vedení zásluhou Michaely Solařové, na její branku zvládla odpovědět Lucie Saalová. Domácí však své soupeřky odmítly pustit do úniku. Nejdříve se prosadila Karolína Skořepová, ve třetí části úspěšně pálila Adéla Nebeská. Deset minut před koncem sice snížila Julie Šmiková, ale další puk za svá záda Jaroslava Soukupová nepropustila. Ve velmi defenzivním utkání, ve kterém byl poměr střel pouchých 15:14, zvítezily hráčky z Braníku a podruhé v sezóně porazily Manki jednobrankovým rozdílem.

7. kolo, 30.10.2021 v 20:30

Manki Jičín

4:3

(1:1, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 8. Hrivňáková (Tesařová, Kalašová), 32. Solařová (Václavíková), 38. Skořepová (Žďánská), 45. Nebeská (Václavíková, Prošková) - 2. Zárybnická (Pilatová), 36. Saalová (Zumrová), 50. Šmiková (Saalová). Rozhodčí: Mihálová - Sabol, Tichý. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci: 19. Střely na branku: 15:14. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3.

HC Kobra Praha: Soukupová - Kocourková, Solařová, Čtvrtníčková (C), Jandová - Prošková, Šatrová, Zvěřinová, Hrivňáková, Nebeská, Kalašová, Václavíková (A), Matyašovská, Skořepová, Tesařová (A), Žďánská, Maříková

Manki Jičín: Wolfová - Zumrová N. (C), Karbanová, Strouhalová, Pilatová, Prouzová - Štěpánová, Zumrová K., Saalová (A), Trefilová, Šmiková, Šoltysová, Zárybnická (A), Mikolášková