11.02.2023

Odveta vyšla! Béčko porazilo první TNP

Předposlední utkání základní části se branickému záložnímu celku povedlo. Do utkání vstoupili aktivně, poprvé se prosadili dvěma brankami v 15. minutě. Nejprve pálil Dominik Zmeškal, o 16 sekund později David Sovík. Ani ne po minutě však TNP snížilo. Krátce po polovině utkání zvyšoval Jakub Mužík na 3:1, pak ale přišla dvě vyloučení v domácím celku, která hosté dokázali využít a bylo tak srovnáno. Úspěšná byla ale třetí třetina. Na 4:3 střílel Petr Zemánek, o pár minut později zvyšoval druhou brankou Sovík a v 59. ve vlastním oslabení trefil prázdnou klec Mužík. Hráči TNP se sice ještě dokázali v téže přesilovce prosadit, víc branek ale nepadlo a soupeři se tak rozešli za stavu 6:4. Pro hosty to byla teprve druhá porážka v sezóně. Kobra má již jistotu druhého místa a v prvním kole play off tak narazí na soupeře ze třetího místa Jihozápadní skupiny. Na něm by mohl skončit některý ze tří týmů - Sedlčany, Beroun nebo Příbram B.

21. kolo, 11.02.2023 v 20:30

HC TNP Praha

6:4

(2:1, 1:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 15. Zmeškal (Mucha), 15. Sovík (Král J.), 32. Mužík (Lacina), 50. Zemánek (Gron, Mužík), 53. Sovík (Šálek), 59. Mužík - 16. Král T. (Bílek), 36. Mrázek (Major), 38. Kazda (Mrázek, Šramota), 59. Šramota (Král). Rozhodčí: Výborný - Stejskal, Černohlávek Vyloučení: 4:2. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 29. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4.

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Svoboda, Procházka, Frič - Zmeškal D., Mucha, Šubrt, Sovík, Mužík, Gron (C), Zemánek, Michalů, Lacina, Šálek, Král J., Hrubý

HC TNP Praha: Lukášek - Božilov, Novák, Major, Rulf, Kazda - Mrázek, Valder, Červený, Král T., Bílek, Šramota, Neuman, Mišner (C)