29.10.2022

Odvetný zápas s Pardubicemi nevyšel, Kobry opět s nulou

Šimon Sýkora

První utkání s Pardubicemi skončilo prohrou 1:5, tentokrát byl brankový rozdíl výrazně vyší. Již po první třetině vedl hostující celek o šest branek, celkem jich nasázel brankářce Soukupové čtrnáct. Nejvíce se činila Karlecová, která nasbírala v utkání osm bodů (5+3).

8. kolo, 29.10.2022 v 12:00

TJ HC Tesla Pardubice

Branky a nahrávky: 1. Karlecová (Sáblíková), 3. Sáblíková (Hlavatá, Karlecová), 4. Rulfová (Topičová, Holoubková), 8. Karlecová (Sáblíková), 8. Sáblíková (Karlecová), 17. Karlecová (Hlavatá), 30. Topičová (Rulfová, Holoubková), 30. Hlavatá (Sáblíková), 30. Suchánková (Dubová), 41. Karlecová (Sáblíková, Hlavatá), 46. Karlecová (Holoubková, Topičová), 55. Dubová (Kozáková), 59. Hlavatá (Karlecová, Vlková), 60. Kozáková (Dubová). Rozhodčí: Kovář, Vajda. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 39. Střely na branku: 10:39.

HC Kobra Praha: Soukupová - Kocourková, Broďáková, Jandová - Kotyrová, Tesařová (A), Zemánková A. (A), Maříková, Prošková, Hrivňáková, Kalašová, Cvrkalová (C), Solařová, Machatková, Matyašovská, Jurčíková

TJ HC Tesla Pardubice: Kalhousová (30. Škopová) - Vlková, Topičová (C), Macková, Zemánková K., Krejzlová - Holoubková (A), Karlecová, Sáblíková, Dubová, Suchánková, Rulfová, Kozáková, Hlavatá