10.03.2022

Přetahovaná o výsledek dopadla lépe pro Valachy, srovnali stav série na 1:1

Tadeáš Podolka

Druhé utkání série play-down Ligy juniorů bylo velmi vyrovnané, nakonec větší štěstí v koncovce měli hokejisté z Valašska. Kobří mladíci přitom šli do vedení už ve 3. minutě po trefě Jáchyma Čermáka. Vsetín ale zvládl do přestávky srovnat a ve druhé části přidal další tři branky. Braničtí se ještě dvakrát dotáhli na jednogólový rozdíl, ale vsetínští zasadili poslední ránu v podobě zásahu Petra Przybyly na 5:3. Třetí souboj je naplánován na neděli 13. března, a to od 12:00.

PD2, 10.03.2022 v 16:15

VHK ROBE Vsetín

3:5

(1:1, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Cichoň), 30. Štípek (Rejna, Novák), 41. Bareš – 17. Bachánek (Horský, Ramert), 23. Broža (Maštalíř, Veselý), 26. Przybyla (Horský, Bachánek), 39. Fojtík (Ramert, Przybyla), 51. Przybyla (Horský, Sviták). Rozhodčí: Petružálek – Ganger, Axman. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 33:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 2:3, 3:4, 3:5.

HC Kobra Praha: Volevecký – Kulinič, Šesták, Skorčík, Svach, Cichoň, Kalajev – Bauer, Čermák, Štípek, Rejna, Skoupý, Čečetka, Černý, Bareš, Novák, Ribarovski (C), Svoboda.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Prčík, Sýkora, Machů, Mojžíš, Fojtík, Čapka, Sviták (A) – Maštalíř, Janíček, Veselý, Przybyla, Jurek, Horský, Bednařík (C), Bachánek (A), Ramert, Broža.