18.12.2021

První porážka po šesti výhrách. Kobry nestačily na duo Forejtová - Žilková

Děčínská kapitánka Dominika Forejtová se projevila v utkání již po 22 sekundách, kdy poprvé překonala Jaroslavu Soukupovou. Pouze o dvě a půl minuty později však dokázala srovnat nejlepší střelkyně domácích, Veronika Prošková. Následovala však převaha hráček Děčína. Ještě v první třetině zvyšovaly skóre Markéta Žilková a podruhé Forejtová. Ve druhé části se prosadily opět tyto dvě střelkyně a až za stavu 1:5 se opět začalo dařit Kobrám. Téměř v polovině zápasu snížila Eliška Cvrkalová, ke konci zápasu se trefila Ema Jandová. Další branka již nepadla a Děčín si tak před koncem roku připsal výhru 5:3.

11. kolo, 18.12.2021 v 19:15

HC Děčín

3:5

(1:3,1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Prošková (Broďáková), 29. Cvrkalová (Maříková), 57. Jandová - 1. Forejtová (Žilková), 12. Žilková (Hnídková, Klabanová), 16. Forejtová (Žilková), 23. Žilková (Forejtová), 26. Forejtová (Hueberová). Rozhodčí: Vajda - Píša, Král. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: 21:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 3:5.

HC Kobra Praha: Soukupová - Čtvrtníčková, Solařová, Cvrkalová (C), Kocourková, Mihálová, Broďáková (A), Jandová - Šatrová, Hrivňáková, Zvěřinová, Prošková, Matyašovská, Čermáková, Tesařová (A), Nebeská, Maříková

HC Děčín: Prchalová - Aulická, Kroftová, Albrechtová, Hnídková - Žilková, Vacková, Klabanová A., Forejtová (C), Schrollová, Klabanová T., Huebertová (A), Lejčíková