24.09.2022

První střetnutí s Nymburským Lvem vyhráli domácí

Poprvé před svými diváky se představilo béčko. Změřilo síly s prvním z nových soupeřů letošního ročníku, Nymburským Lvem. Nebyla to ale výhra snadná, jako první se dostali do vedení hosté. Na začátku druhé třetiny byl pro hráče Kobry důležitý moment, když ustáli čtyřminutové oslabení. Poté v téměř polovině utkání vyrovnal v přesilovce 4 na 3 Ondřej Zmeškal. Nymburk opět odskočil, nicméně 10 sekund před koncem druhé části Kobra opět srovnala, tentokrát zásluhou Tomáše Grona. Ve třetí třetině úřadovali už jen domácí. Všechny zbylé branky padly v přesile 5 na 4, vítěznou branku přidal Gron. Jeho nahození od červené čáry nachytalo soupeřova brankáře, který nestihl včas reagovat. V závěru utkání již korigovali konečný stav David Šálek a opět Zmeškal.

3. kolo, 24.09.2022 v 19:30

HC Nymburský Lev

5:2

(0:1, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 28. Zmeškal O. (Zemánek, Tůma), 40. Gron (Sládek), 43. Gron, 58. Šálek (Sovík, Gron), 59. Zmeškal O. (Tůma, Mucha) - 13. Kuzďas J. (Šafra, Musil), 36. Šafra. Rozhodčí: . Vyloučení: 5:12. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.

HC Kobra Praha: Mouček - Procházka J., Zmeškal O., Svoboda, Seidler, Kastner, Sládek - Gron (C), Šubrt, Zemánek - Král, Tůma, Tichý - Sovík, Šálek, Mucha

HC Nymburský Lev: Heneš - Kuzďas A., Dvořák V., Procházka R., Lokajíček, Novotný - Turinský. Musil, Dvořík D., Protivný, Toman, Hrdina, Šafra, Straňák, Kuzďas J. (C)