24.02.2018

Trápení pokračuje, ale šestá příčka je jistá

Barbora Wolfová

B Í L I N A - Kobra se poslední dobou trápí v každém zápase. Velký podíl na takovémto neúspěchu má rozsáhlá marodka, která donutila trenéry sáhnout po hráčích z B-mužstva. Tak tomu bylo i v zápase v Bílině, kde nakonec Pražané padli 2:6. O dva góly Kobry se postarali Lukáš Tuma a Karel Drahorád.

43. kolo, 24.02.2018 v 15:30

HC Draci Bílina

6:2

(2:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 9. Böhm (Hrdlička), 15. Sýkora (Doležal), 34. Mála (Kýhos), 39. Procházka, 40. Sýkora (Mála, Jungvirt), 52. Sýkora (Hrdlička) - 24. Tuma (Novák, Skočovský), Drahorád (Skočovský, Hlinka). Rozhodčí: Místecký - Hynčica, Axman. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 198. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2.

HC Draci Bílina: Chabr, Kurakou, Polák, Běhula, Fučík, Petržílka, Vošta, Jungvirt, Jirkovský, Hrdlička, Gevorkian, Kail, Kýhos, Krastenič, Sýkora, Mála, Doležal, Vykoukal

HC Kobra Praha: Bílek, Mouček – Skočovský, Semrád, Šteiner, Drahorád, Verbík – Mužík, Novák, Jedlička, Matějček, Tuma, Slanina, Kellner, Hlinka, Gron, Malovický