18.09.2022

V prvním utkání Kobry padly se silnými Pardubicemi

Šimon Sýkora

Premiérový prvoligový zápas začal hostujícím skvěle. V 9. minutě se prosadila Anna Zemánková a Kobry šly do vedení. Ještě v téže třetině ale domácí otočily, nejprve srovnala Pavlína Vlková, vývoj otočily Nela Sáblíková a Zdeňka Suchánková. Ve druhé části přidala svou druhou branku Suchánková, ve třetí Sáblíková. Pražanky byly přestříleny poměrem 42:13, Jaroslava Soukupová si připsala 29 zákroků a Veronika Voříšková. Ve druhém kole přivítají Kobry na svém ledě Roudnici.

1. kolo, 18.09.2022 v 15:30

TJ HC Tesla Pardubice

5:1

(3:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Vlková (Sáblíková), 15. Sáblíková (Krejzlová, Kozáková), 16. Suchánková, 36. Suchánková, 46. Sáblíková (Suchánková) - 9. Zemánková (Kocourková). Rozhodčí: Pilný - Borovec, Špulák. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 28. Střely na branku: 42:13. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

TJ HC Tesla Pardubice: Kalhousová (32. Škopová) - Krejzlová, Macková, Rubínová, Topičová (C), Chrastinová, Kovářová, Vlková - Suchánková, Kozáková, Kašparová, Řepková, Sáblíková, Holoubková (A), Hlavatá

HC Kobra Praha: Soukupová (40. Voříšková), Cvrkalová (C), Czerweková, Kocourková, Broďáková, Jandová - Prošková, Čermáková, Hrivňáková, Zvěřinová, Kalašová, Nebeská, Machatková, Zemánková (A), Tesařová (A), Šatrová, Maříková