01.12.2019

Ženy padly s Esou, na domácím ledě nedaly ani branku

Souboj s Esou Kobrám vůbec nevyšel dle představ. Zatímco první vzájemný zápas na branickém ledě vyhrály Kobry 3:0, tentokrát bez vstřelené branky odešly domácí. Již v páté minutě otevřela skóre zápasu Čabelová a její branka se ukázala nakonec jako vítězná. Ženy z Esy si dokázaly vypěstovat více šancí a byly většinu zápasu aktivnější. Největší šanci domácích měla Anna Václavíková ve druhé třetině, po přihrávce do mezikruží jí ale kotouč přeskočil hůl.

12. kolo, 01.12.2019 v 09:30

HC ESA

0:6

(0:2, 0:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 5. Čabelová (Kostelecká), 14. Smetanová (Poutníková, Zelenková), 26. Pellarová (Zelenková), 56. Kostelecká (Šafářová), 58. Jurčíková (Bobková), 59. Mrhalová (Kostelecká). Rozhodčí: Šťovíček - Hlinka, Jurak. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 8. Střely na branku: 19:40.

HC Kobra Praha: Soukupová - Kocourková, Fantová, Cvrkalová, Broďáková - Kalašová, Benešová D., Nebeská, Benešová S. (C), Václavíková (A), Řezníčková, Prošková, Knoppová

HC ESA: Bartůšková - Poutníková, Bobková, Čabelová, Jurčíková, Pellarová (C), Šimková, Srbová, Smetanová, Kostelecká, Šafářová, Zelenková, Mrhalová