Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2018 vyšly tyto články:

2.3.Nic jiného, než postup přes Vrchlabí, pro nás není, říká David KellnerKOB - DVK 2:3, 44.kolo | Barbora WolfováP R A H A - Kobru čeká první kolo play-off proti Vrchlabí. Rozhodlo tak až poslední kolo základní části. I když zápas právě Pražanů už na jejich umístění v tabulce vliv neměl, pro jejich soupeře ze Dvora Králové šlo o klíčový zápas k bráně vyřazovací části. Soupeř Kobru porazil těsně 3:2. Jedním ze dvou gólů domácích se blýskl David Kellner.
3.3.Startuje Play-off, Kobra míří do VrchlabíVRC - KOB 8:2, 0.kolo | Pavel Novák, Šimon SýkoraPRAHA- Po roce opět přichází nejdůležitější a pro většinu fanoušků také nejzajímavější část sezony- boj o titul a postup do první ligy. Kobra do play off vstupuje ze šesté příčky, jako první ji tedy čeká papírově silnější Vrchlabí. Série na tři vítězná utkání odstartuje v sobotu 3. března v 18 hodin na ledě Vrchlabí. Po úvodním střetnutí se série v pondělí 5.3. přestěhuje do Prahy. Třetí zápas se bude hrát ve středu 7.3. opět v Krkonoších. Všechny duely začínají v 18 hodin, doražte nás podpořit v co největším počtu!
3.3.První zápas play-off Kobra nezvládla a bude bojovat o vyrovnání sérieVRC - KOB 8:2, 0.kolo | Vendula Sahánková, Barbora WolfováV R C H L A B Í - Play-off začalo a za námi je první zápas. Ten dopadl naprosto jasně pro domácí Vrchlabí, které přejeli Pražany osmi góly. Ovšem v zápase nechybělo mnoho, aby Kobra za stavu 3:2 vyrovnala. Další zápas je na pořadu v pondělí v Praze na stadionu Kobry.
5.3.Kobra vyrovnává sérii, Vrchlabí nadělila sedm gólůKOB - VRC 7:2, 0.kolo | Vít Trubička

Od počátku obdobný průběh utkání. Úvodní nápor Vrchlabí zlomila Kobra velmi rychlou gólovou trefou. Načež se ve velkém rozstřílela. Vzadu držel Branické výtečný Václav Mouček. V osmifinálové sérii tak Kobra vyrovnává sérii a vrací soupeři vysokou porážku z úvodního zápasu. Zároveň jde o první výhru po šesti prohraných utkáních.

6.3.Lukáš Tuma: Musíme dodržovat tuto hru a jsme schopni jít dálKOB - VRC 7:2, 0.kolo | Barbora WolfováP R A H A - Play-off už je v plném proudu a sérii proti Vrchlabí Kobra s přehledem vyrovnala jednoznačným vítězstvím 7:2. Dva góly vstřelil Lukáš Tuma, čímž tak značně pomohl Pražanům ke klidnému vítězství. Nyní se hra opět vrací na led Vrchlabí a cílem Kobry je otočit sérii na svou stranu.
7.3.Další vysoká prohra, Vrchlabí vítězí 6:1 a může v pátek rozhodnoutVRC - KOB 6:1, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Ačkoliv začal zápas dobře a první branku zápasu vstřelil chvíli po začátku utkání Adam Chlapík, radovali se i potřetí v sérii domácí po vysokém brankovém rozdílu. Ačkoliv tomu první dvě třetiny nenasvědčovaly, Stadion rozstřílel Kobru 6:1 a již v pátek v Praze tak může rozhodnout o postupu.
9.3.Kobra padla 2:5 a končí v osmifináleKOB - VRC 2:5, 0.kolo | Pavel NovákPRAHA - Utkání v bouřlivé atmosféře zvládli lépe hokejisté z Krkonoš a po vítězství 2:5 slaví postup do čtvrtfinále. Zápas byl dlouho vyrovnaný, Kobra zvládla na začátku třetí části srovnat na 2:2, Vrchlabí ale v krátkém sledu nastřílelo tři góly, na které už Kobra odpovědět nedokázala a sezona tak pražanům skončila již v prvním kole play off.
22.3.Mladší dorost postupuje do extraligy! Klatovy semlel 5:0KOB - PLB 5:0, 34.kolo | Vít Trubička

Velkolepé představení formace Voska, Černý, Ribarovski přineslo vytoužený cíl pro tým mladšího dorostu. Ten se po roční odmlce opět představí v ELIOD Extralize mladšího dorostu. Na cestě za triumfem v nadstavbě stačil Kobře jediný bod, přesto od počátku demolovali svého soupeře, který si odvezl pětigólový příděl! (foto:Karolína Štolcová, hclitomerice.cz)

23.3.Milan Vrzal: Celý klub vnímá náš postupový úspěchVít Trubička

Poslední domácí duel znamenal pro mladší dorostence opětovný návrat zpět mezi elitu. Na postupu má svůj díl práce také trenér Milan Vrzal. On sám zhodnotil celou sezónu i s výhledem do sezóny následující. Titul v Regionální lize mladšího dorostu získala Kobra po demolici plzeňské rezervy z Klatov 5:0. (foto: Denisa Kisialová)


partneři klubu