Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2023 vyšly tyto články:

1.3.Generálka před playoff! Kobra zajíždí na led VrchlabíVRC - KOB 4:1, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí hokejisté ztratili naději na přímý postup do playoff, a to kvůli kontumaci zápasu mezi Vrchlabím a Mostem. Nyní svěřence Miloslava Šeby čeká s jistotou předkolo playoff s Benátky nad Jizerou nebo Děčínem. Proti Vrchlabí se tak nabízí ideální možnost na přípravu před dalšími extrémně důležitými zápasy. Úvodní buly je na východě Čech naplánováno od 18:00. Utkání můžete sledovat také v přímém přenosu na webu Onlajny.com.
1.3.Devátá porážka z deseti utkání, Kobra nestačila na VrchlabíVRC - KOB 4:1, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Raina Tomanová
4.3.První zápas předkola! Na Kobru zavítá DěčínKOB - DEC 1:2, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Vojtěch MartinekNejnapínavější část sezony začíná už dnes v sobotu od 18:00 na branickém zimním stadionu. Na jih Prahy přijede Děčín v rámci prvního zápasu předkola playoff. Předchozí zápasy v základní části ovládla vždy Kobra o jedinou branku. Půjde i tentokrát o vyrovnanou a tuhou bitvu?
4.3.Kobra v těsném souboji nestačila na Děčín, ten se ujímá vedení v sériiKOB - DEC 1:2, 0.kolo | Tadeáš PodolkaPřesnější zakončení scházelo družině pod vedením Miloslava Šeby, aby v zápase proti Děčínu uspěla. Střely končily na brankáři Lukáši Lavingerovi, který pochytal spoustu branických pokusů. Severočesi se tak ujali vedení 0:1 v předkolové sérii.
4.3.První prohra v play off po divoké přestřelceKOB - PRB 7:11, 0.kolo | Šimon Sýkora

První semifinálový zápas v Příbrami přinesl celkem 18 branek. Rozhodující byla poslední třetina, během které hosté nastříleli 5 branek, v domácí kleci však chytal obránce Filip Svoboda, který vystřídal zraněného Moučka.

5.3.Junioři zakončili sezonu porážkou s ČernošicemiKOB - CER 1:4, 0.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Milana Vrzala v neděli 4. března uzavřeli sezonu v Regionální lize juniorů, ve které s jistotou budou i další ročník. Na domácím ledě je čekaly poslední Černošice, které ale ovládly druhou třetinu třemi brankami a všechny body mířily do středních Čech. Kobra v nadstavbové skupině č. 13 získala třetí místo za Táborem a vítězem z Třemošné.
5.3.Sezóna končí, ani odveta s Příbramí nevyšlaPRB - KOB 5:1, 0.kolo | Šimon Sýkora

Do druhého utkání semifinálového klání, hraném opět v Příbrami, tentokrát jako hostující tým, přijeli hráči Kobry bez zraněného Moučka a nemocného Remeše. Místo mezi třemi tyčemi tak zaujal Kryštof Olšar. Pražanům se nedařilo střelecky tolik jako v utkání prvním, jako jediný se prosadil Richard Mucha a to až v 58. minutě, kdy korigoval na konečných 1:5 z pohledu svého týmu. Příbram tak pokračuje do finále, kde se utká s dalším pražským týmem, TNP. Béčko Kobry se však nemá za co stydět, první sezóna ve středočeské soutěži jim vyšla parádně, v play off však narazili na silného soupeře a problémy s marodkou.

6.3.Konec sezony! Kobra vypadla s Medvědy v předkoleDEC - KOB 5:2, 0.kolo | Tadeáš Podolka5:2 a celkově 2:0 zvítězil Děčín v sérii předkola playoff 2. ligy nad branickými hokejisty. Pražané bojovali a snažili se ještě o prodloužení ročníku, nicméně Severočeši si utkání pohlídali a postupují do čtvrtfinále.
11.3.Kobry nestačily v těsném zápase na LiberecKOB - LIB 2:4, 18.kolo | Šimon Sýkora

V dohrávce odloženého utkání vkročily lépe hostující hráčky, ale zkraje druhé třetiny srovnávala na 1:1 Ivana Machatková a dala tak svému celku naději. Liberec dokázal odskočit na dvoubrankový rozdíl, ale v závěru utkání se prosadila Veronika Jurčíková a domácí tak byly opět ve hře. Závěrečný tlak jim ale nevyšel, chvíli to skoušely i bez brankářky, naopak hráčky Liberce ale v poslední minutě pečetily na konečný stav 2:4. Kobry své soupeřky přestřílely vysoko 38:24, na první body v sezóně to ale nestačilo.