Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2022 vyšly tyto články:

24.5.Ročník 2015 překvapil na Vícesportovním turnaji Dominik Furch, benjamínci získali stříbrné medaileKlubVe velkém stylu se s letošní sezónou rozloučili kluboví benjamínci ročníku 2015, a to stříbrným pohárem ve vícesportovním turnaji, který HC Kobra Praha pod patronátem trenéra přípravky Milana Sapíka uspořádala v neděli 22.5.2022 ve svém domácím prostředí. Pozvání domácích přijali malí hokejisté z týmů HC Letci Letňany a HC Hvězda Praha týmů A i B. Své síly poměřili na překážkové dráze, ve fotbale a poté v hokeji. Zázemí nehokejovým disciplínám poskytla našim mladým nadějím sousedící Střední gastronomická škola se svou tělocvičnou vybavenou i ochozem pro diváky. Díky tomu byli naši hráči i mimo led mohutně povzbuzováni svými rodinami.
13.5.Navštivte značkovou prodejnu CCM na zimním stadionu!Klub

Na branickém zimním stadionu, kousek vedle hlavního vchodu a restaurace v zadní části parkoviště, se nalézá značková prodejna CCM Hockey! Otevřeno má každý všední den od 13 od 20 hodin a o víkendu je v provozu dokonce už od devíti. Přijďte se podívat!

11.5.VIDEO: Suchá příprava je pro 5. třídu v plném prouduKlub5. třída v rámci kompenzace a vyjma tradiční letní přípravy využívá doplňkové pestré pohybové aktivity. Tento týden kluci a holky odstartovali dynamickou lekcí jumping ve Fitness Domyno. Video natočil trenér páťáků Lukáš Langer.
6.5.Restaurace na Kobře hledá posilu!Klub

partneři klubu