Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

27.9.Kobra má 20 nových dětíBarbora WolfováP R A H A - Tak jako je už zvykem se na Kobře opět konala akce Pojď hrát hokej. Od rána 23. 9. se dostavilo 20 malých hokejistických začátečníků, kteří se rozhodli, že svoje první krůčky na ledě budou vylepšovat právě pod vedením trenérů na branickém stadionu.
19.9.Klatovy rozhodly ve třetí třetině a berou všechny bodyKOB - KLT 2:4, 3.kolo | Barbora WolfováP R A H A - Třetí kolo druhé ligy bylo mimojiné i o zápase mezi Kobrou a Klatovy. Ač Kobra po druhé třetině vedla 2:1, tři rychlé góly ve třetím dějství rozhodly o vítězi tohoto klání a doma nezůstává ani jeden bod.
15.9.David Kellner: Kapitán jsem byl naposledy v deváté tříděKOB - BIL 7:5, 1.kolo | Barbora WolfováP R A H A - Po úvodním zápase proti Bílině jsme vyzpovídali kapitána domácích, Davida Kellnera, který v přestřelce přispěl hattrickem. Zápas vypadal po první třetině jasně vyhraný pro Kobru, ovšem Bílina zvládla snížit na jednobrankový rozdíl. Tříbodový zisk si domácí potvrdili gólem do prázdné brány a připsali si tak první tři body do tabulky.
14.9.Přijďte v neděli 23. září od 08:30 na ZS HC Kobra Praha na akci Týden hokejRedakceP R A H A - V neděli 23. září od 08:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kobra Praha ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu Kobra Praha akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
13.9.Domácí extraligová premiéra se dorostu zadařila! Karlovarskou Energii obral o všechny bodyKOB - KVA 4:3, 2.kolo | Vít Trubička

Dnešní utkání se svěřencům Milana Vrzala velmi zadařilo! Na domácí půdě přivítali Energii Karlovy Vary a uvedli se v extralize velmi slibným výkonem. Byť po první třetině prohrával dorost 0:2, díky obrovské píli nakonec urval všechny tři body ze základní hrací doby, navíc i bonusový bod z prodloužení.

12.9.Divoké utkání vyhrála Kobra, připisuje se tak první tři bodyKOB - BIL 7:5, 1.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Do nové sezóny úspěšněji vstoupila domácí Kobra. Utkání, ve kterém vedla o tři branky a padlo v něm celkem 12 gólů, strhla na svou stranu poměrem 7:5. Podobně jako v Táboře si vysoké vedení Kobra neudržela a musela tak bojovat do poslední chvíle.
11.9.Nový ročník druhé ligy je tu! Kobra přivítá BílinuKOB - BIL 7:5, 1.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Na Kobru přijíždí Bílina, tým, proti kterému se branickým dlouhodobě daří. Letní příprava je u konce, soupisky doladěny. Mohou tak vypuknout boje o postup do Chance ligy, letos dle nového modelu.
4.9.Kobra v odvetě Řisutům podlehlaRIS - KOB 5:2, 0.kolo | Vít Trubička

Kobra nastoupila do předposledního utkání v rámci letní přípravy. Proti Řisutům se jí velmi dlouho dařilo, dostala se dokonce do dvoubrankového vedení. Samotný závěr si ale hráči řisutského týmu ohlídali a otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Kobra tak podlehla Řisutům na slánském ledě 2:5.