22.10.2022

Kobra je střelecky při chuti, Hvězdu vyprovodila 12 brankami

Šimon Sýkora

Počtvrté v řadě se béčko utkalo se soupeřem, kterého do letošní sezóny herně neznalo. Na jeho led přijela kladenská Hvězda. V domácím brankovišti výjimečně nenastoupil Mouček, přednost dostal Roman Remeš. Utkání rozhodla první třetina, ve které padlo celkem sedm branek. Kobra měla k dispozici celkem sedm přesilovek, z nichž jednu využila, naopak sama hrála velmi disciplinovaně s pouhými dvěma menšími tresty. Do třetí třetiny nastoupil mezi tyče poprvé v sezóně Kryštof Olšar, o pomyslné sdílené čisté konto přišel přesně minutu před koncem utkání kdy hosté kosmeticky upravili skóre na konečný stav. Čtyři hráči branického mužstva si připsali po čtyřech bodech a to Jakub Mužík (4+0), David Sovík (3+1), Matyáš Hrubý (2+2) a Jan Šubrt (0+4). V dalším utkání přivítá Kobra na led silného TNP, které letos ještě neprohrálo.

7. kolo, 22.10.2022 v 20:30

HC Hvězda Kladno

12:1

(7:0, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 3. Sovík (Hrubý), 3. Michalů (Král), 4. Mužík (Šubrt), 6. Hrubý, 10. Svoboda (Sovík), 12. Sovík (Král), 18. Hrubý (Svoboda, Frič), 37. Sovík, 39. Michalů (Hrubý), 40. Mužík (Šubrt), 43. Mužík (Šubrt), 47. Mužík (Šubrt, Sládek) - 59. Havlůj. Rozhodčí: Černohlávek, Píša. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 11. Průběh utkání: 12:0, 12:1.

HC Kobra Praha: Remeš (40. Olšar) - Zmeškal O., Svoboda, Maciboba (A), Procházka, Kastner, Frič - Michalů, Šubrt, Sládek, Veselský, Zemánek, Mužík, Mucha, Král, Sovík, Lacina (A), Hrubý

HC Hvězda Kladno: Koňák - Znamenáček, Vrkota, Trachta, Matula - Ďuračka, Skála, Náprstek, Havlůj, Vimmer (C), Řehák