21.10.2023

Béčko smetlo Sedlčany výsledkem 9:3

Martina Nová

Kobří B-tým na domácím ledě vyzval Tatran Sedlčany a hned od první třetiny bylo jednoznačně vidět, kdo má v rukou otěže. Od 11. minuty nasázeli do první sirény Braničtí soupeři čtyři branky a vybudovali si pohodlný náskok. Ten ještě rozšířili ve druém dějství, na jehož konci vedli poměrem 8:1. Přestože ve třetí části Sedlčany dvakrát překonali gólmana Moučka, na více jim síly nestačily. Po dvou gólech si v utkání zapsali Richard Mucha, Jan Šubrt i Petr Zemánek, největší počet asistencí, a to tři, nasbíral David Sovík.

7. kolo, 21.10.2023 v 17:00

TJ Tatran Sedlčany

9:3

(4:0, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 11. Svoboda (Sovík, Mucha), 15. Mucha (Sovík, Gron), 16. Vencl (Frič, Michalů), 20. Michalů (Zmeškal, Zemánek), 31. Šubrt (Frič), 33. Zemánek (Mužík, Šubrt), 37. Mucha (Zmeškal), 40. Zmeškal (Mucha, Sovík), 41. Šubrt (Zemánek, Gron). Rozhodčí: Jebavý - Lužný, Havel. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 11. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 9:1, 9:3.

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba, Procházka, Svoboda, Frič - Hrubý, Zemánek, Zmeškal, Šubrt, Vencl, Michalů, Zmeškal, Mužík, Sovík, Mucha, Gron.

TJ Tatran Sedlčany: Dudek - Spilka, Vild, Macháč, Švagr, Mašek, Chwastek, Šebek - Černý, Spilka, Bém, Náprstek, Černý, Pospíšil, Pinkas, Petržílka, Burián.