11.03.2019

Extraliga zachráněna! Braničtí zvítězili nad Kladnem i v odvetě

Marek Baloun

Ke svému předposlednímu utkání a zároveň odvetě vyjel dorost na Kladno. Kobra od počátku i přes spoustu vyloučení kontrolovala vývoj zápasu, kdy dovolila soupeři pouhé dvě branky až v poslední třetině. Bod navíc sice patnáct sekund před koncem prodloužení získali Středočeši, na faktu, že se dorostenecká extraliga bude na Kobře hrát i nadále, to ale nic nezměnilo. Poslední letošní utkání čeká Braník na druhé straně metropole, když se ve čtvrtek od 17:30 postaví pražské Spartě. (Autor fotografie: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

32. kolo, 11.03.2019 v 16:10

PZ Kladno

2:5

(0:2, 0:1, 2:2 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 49. Vimmer (Malý, Hurta), 55. Vimmer (Frýda), 65. Cihelka – 3. Sekula (Frydrich), 10. Tůma (Rajilič), 24. Rajilič (Tůma), 43. Valenta (Bauer), 50. Tůma. Rozhodčí: Kamil Hlinka – Patrik Goltsch a Lukáš Sýkora. Vyloučení: 3:8, navíc Bauer (KOB) 10 min.. Využití: 1:1. Diváci: 70. Střely na branku: 24:55. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 1:5, 2:5.

PZ Kladno: Tuček – Kalajev, Stejskal, Bucek, Mašek, Bartoň, Frydrich – Král, Tichý, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Svoboda, Tůma, Bauer.

HC Kobra Praha: Liemann – Melichna, Burger, Deniger, Malý, Hvězda – Štěpánek, Rejna, Hurta, Cihelka, Hanousek, Šugár, Kulich, Frýda, Vimmer, Redlich, Vosyka.