12.01.2020

Béčko je střelecky při chuti, po Letňanech rozstřílelo i Žižkov

Šimon Sýkora

Ač tomu výsledek nenapovídá, utkání bylo dlouho vyrovnané. Po první třetině vedl Žižkov 2:0, ve druhé části Kobra srovnala. Žižkov následně zvýšil 4:2, od té doby ale úřadovali již jen hráči Kobry. Ještě ve druhé třetině hosté snížili na 4:3, ve třetí si již otevřeli střelnici. Oba brankáři Žižkova lovili puk ze své sítě v poslední třetině čtyřikrát. Na výsledku se podíleli bodově prakticky všichni hráči béčka, pouze dva se do statistik nezapsali. Nejvíce produktivní byli Stanislav Novák (2+1) a Matěj Malovický s Patrikem Dostálem (oba 1+2). Po dvou utkáních v novém roce má tak branický tým skóre 21:5 a drží si první příčku s čtyřbodovým náskokem na Hvězdu a TNP.

18. kolo, 12.01.2020 v 19:45

SK Žižkov Praha

4:11

(2:0, 2:3, 0:8)

Branky a nahrávky: 8. Táborský (Čvančara), 14. Táborský (Čvančara), 32. Kašpar (Fojt), 38. Rosenberg (Kašpar) - 25. Kastner, 25. Dostál (Malovický, Michalů), 38. Zmeškal (Dostál, Malovický), 43. Zemánek (Mužík), 43. Vencl (Novák, Zmeškal), 46. Gron (Lacina, Maciboba), 47. Malovický (Dostál, Sládek), 51. Šubrt (Svoboda), 56. Šubrt (Zemánek), 56. Novák (Sládek), 57. Novák (Lacina). Rozhodčí: Zeliska - Kubas, Hradil. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:11.

SK Žižkov Praha: Hochsteiger (47. Bělohlávek) - Sedliský, Fojt (A), Starý (A), Koliha - Kašpar, Táborský (C), Polák, Rosenberg, Čvančara, Krupka

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Sládek, Procházka, Kastner, Svoboda - Král, Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Vencl, Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Mužík, Dostál