31.01.2020

Valaši na Kobře nepochodili, braničtí hokejisté berou tři body

Libor Kokoška

Velké překvapení se urodil na branickém zimní stadionu. Pražská Kobra si ve vyrovnaném utkání vyšlápla na Vsetín a obrala favorita o tři cenné body. Prvního gólu v utkání se dočkali fanoušci až v 40. minutě, když se prosadil Ondřej Šesták. Na začátku třetího dějství pátečního zápasu poslal Kobru do dvoubrankového úniku parádní trefou pod víko Adam Čečetka, hostujícím hráčům se sice povedlo pár minut před koncem ještě snížit, nakonec ale Kobra jednobrankový náskok udržela.

U12, 31.01.2020 v 19:00

VHK ROBE Vsetín

2:1

(0:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 40. Šesták (Svoboda, Rejna), 50. Čečetka (Halfar) – 58. Kunst (Babeliak). Rozhodčí: Šmika – Horký, Horažďovský. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 19:44. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC Kobra Praha: Černý – Jiráček, A. Nápravník, Bucek (A), Mašek, Šesták, Kalajev – Král (C), O. Nápravník, Čečetka, Halfar, Procházka, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský (C), Kočí (A), Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Babeliak, Tobola, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek

Milan Vrzal (HC Kobra Praha): "Jsme spokojení, vyhráli jsme 2:1. Trošku jsme si to zkomplikovali tím faulem v závěru utkání, když se soupeři povedlo tři minuty před koncem snížit. Kluci pojali zápas velmi dobře, šli si za vítězstvím. Předvedli jsme dobrý výkon, urvali body. Mám ze zápasu velmi dobrý pocit"

Miroslav Barus (VHK ROBE Vsetín): "V dnešním utkání jsme si nezasloužili vyhrát, vytvořili jsme si sice spoustu šancí, nebyli jsme ale dostatečně důrazní a nedokázali jsme z těch šancí skórovat."