19.08.2017

V přípravném pražském derby Kobra podlehla

Barbora Wolfová, Šimon Sýkora

Praha - První pražské druholigové derby, které hostily Letňany, ovládli právě domácí. Nováček druhé ligy ukázal, že je na svém místě právem. Kobře se už třetí přípravné utkání nepodařilo zvítězit v základní hrací době.

přát., 19.08.2017 v 18:00

HC Letci Letňany

7:3

(2:0, 1:0, 4:3)

Branky a nahrávky: 13. Lojka (Prchal Václav, Prchal Vojtěch), 19. Horák (Kotyra), 23. Prchal Václav (Prchal Vojtěch), 49. Kučera Jan (Novák M., Svoboda), 55. Kadaně (Prchal Václav), 58. Lojka (Kučera Jakub, Uhlíř), 60. Svoboda (Kadaně, Kučera Jan) - 46. Šteiner (Jedlička), 50. Čurda (Vacek, Hlinka), 57. Tuma (Jedlička).

HC Letci Letňany: Pírs - Kučera L., Sana, Novák M., Citvala, Kučera Jakub, Janásek, Cebell, Uhlíř, Doležal, Kotyra, Horák, Kučera Jan, Svoboda, Kadaně, Lojka, Prchal Vojtěch, Prchal Václav, Honetschläger, Havluj, Švarc.

HC Kobra Praha: Mouček - Semrád, Vokurka, Šteiner, Verbík J., Verbík R., Cafourek, Vacek - Jedlička, Antončík, Čurda, Matějček, Novák, Tuma, Slanina, Vlach, Pulkrab, Pavel, Jindra, Kellner, Hlinka, Matějek