23.10.2021

Béčku nevyšla třetí třetina, i podruhé s Hvězdou prohrálo

Šimon Sýkora

Na první branku čekali diváci v Braníku skoro do poloviny zápasu. Ve 25. minutě se prosadil František Vencl a Kobra tak šla do vedení. Chvíli před sirénou však dokázal snížit Benjamín Velas. Ve třetí třetině padl dvojnásobný počet branek oproti dosavadnímu průběhu utkání, bohužel pro béčko hlavně za záda Jakuba Harta. Do úniku poslal Hvězdu Marek Šonský, o tři minuty a jednu sekundu později zvyšoval Tomáš Hlaváč. Deset minut před koncem sice ještě snížil David Sovík a domácí si tak drželi naději, ale jedinou branku vstřelil pouze Velas, pro kterého to byl druhý zářez večera.

6. kolo, 23.10.2021 v 20:00

HC Hvězda Praha

2:4

(0:0, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 25. Vencl (Skalík), 51. Sovík (Svoboda, Slanina) - 39. Velas (Čmejla, Šonský), 47. Šonský (Nacházel, Cvikl), 50. Hlaváč (Cvikl, Čmejla), 59. Velas (Veverka). Rozhodčí: Výborný - Kubas, Vajda. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.

HC Kobra Praha: Hart - Maciboba (A), Procházka J. (C), Svoboda, Skalík, Křepelka - Král, Slanina, Káninský, Tůma, Michalů, Richý, Zmeškal, Zemánek, Ksandr, Vencl, Sovík, Šubrt, Šálek

HC Hvězda Praha: Maličkay - Šonský, Čadek, Grim, Chvála, Herna, Chládek, Searle - Velas, Veverka, Klečka (C), Hradil, Procházka L., Cvikl, Šmejla, Hlaváč, Nacházel, Slavík, Klepáček