27.08.2024

Ani na čtvrtý pokus to nevyšlo. Kobra v přípravě stále nevyhrála

Jiří Polášek

Kobřané stále čekají na úvodní vítězství v přípravě. Nevyšlo to ale ani na čtvrtý pokus. V Příbrami dokázali Pražané skóroval v každé třetině, v první a druhé dvacetiminutovce je ovšem soupeř přehrál a zvítězil nakonec 5:3.

27.08.2024 v 18:00

HC Baník Příbram

5:3

(2:1, 3:1, 0:1)

Příbram se ujala vedení už ve druhé minutě. O pět minut později navýšila na 2:0. Kobra ale dokázala ještě v téže dvacetiminutovce odpovědět, a ve dvanácté minutě snížila na 1:2. Ve druhé části se na branku čekalo dlouho. Přesně v polovině zápasu domácí hokejisté opět odskočili do dvoubrankového vedení, hned minutu poté ale skórovala také Kobra a zase se soupeři přiblížila. Ten ale bohužel skvěle sehrál závěr druhé periody, a ještě před odchodem vsítil další dvě branky, čímž se dostal do skvělého náskoku 5:2 před poslední částí zápasu. V ní už pak sice skórovala pouze Kobra, ovšem jedna branka už na vítězství soupeře nic nezměnila. Kobra tak sice odehrála se soupeřem lepší zápas, než ten první v rámci přípravy, kdy pohrála 3:9 na domácím ledě, na první výhru v přípravě ale stále čeká.