10.10.2020

Kobra v posledním zápase před nucenou pauzou neuspěla v Chebu

Martina Nová

Hokejisté pražské Kobry vycestovali na západ Čech k poslednímu zápasu před nuceným přerušením všech sportovních soutěží z důvodu koronavirové pandemie. Přestože se Kobře povedlo snížit v druhé polovině utkání dvoubrankové manko, k otočení skóre už nedošlo. Braničtí tak odjíždějí z Chebu bez bodu a s prohrou 1:2

7. kolo, 10.10.2020 v 17:00

HC Stadion Cheb

2:1

(1:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Čejka (Kořán), 23. Hendrych (Kořán, Záruba) – 35. Šteiner (Tondr, Ryzák). Rozhodčí: Němec – Sedláček, Baxa. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0 (hráno bez diváků). Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC Stadion Cheb: Kašpar – Strýček (C), Troška, Michálek (A), Pajk, Zavřel, Kořán, Šik, Záruba – Holub, Čejka (A), Hendrych, Prošek, Rubeš, Fečo, Trapl, Černý, Krejsa, Krutina, Hafijanič, Vašíček.

HC Kobra Praha: Sochůrek – Holý, Šteiner (A), Steinocher, Procházka, Knesl, Ryzák, Pelant – Šťastný (A), Kafka, Zídek, Heldák, Tondr, Bříška (C), Hrubý, Hlinka, Mucha, Čurda.

Úspěšnější úvod duelu zaznamenali domácí, kteří se již v páté minutě ujali vedení zásluhou Michaela Čejky. V první třetině byly oba celky velice disciplinované a k vidění nebyla žádná vyloučení.

Ve druhém dějství navázal Cheb na první trefu a Jakub Hendrych zvýšil náskok na 2:0. První na trestnou lavici usedli domácí a již druhé vyloučení hosté potrestali. Ztrátu Kobry snížil ve 35. minutě Dominik Šteiner, záhy ale usedl na trestnou Kafka, hosté se zvládli ubránit a neinkasovat.

Třetí třetina byla na vyloučení opravdu bohatá a hráči si ještě chtěli trestnou lavici před pauzou užít. Nicméně ani tak jeden z týmů nedokázal gólmany znovu překonat. V samotné koncovce si ještě oba tábory vybraly oddechový čas, avšak Kobře to k vyrovnání nestačilo. Ze západu Čech se tak vrací bez bodu a domácí Stadion zvítězil 2:1.