06.10.2019

Divoké utkání se šťastným koncem! Juniorka otočila duel s Chrudimí

Série porážek konečně ukončena, juniorka v sobotu na svém ledě porazila Chrudim 3:2 po prodloužení! Ještě v polovině divokého utkání, během kterého padlo rovných sto trestných minut, prohrávala o dvě branky, nicméně v průběhu druhé půl hodiny střetnutí se dvakrát prosadil Robin Míšek a poslal duel do nastavení, ve kterém o úspěchu Branických rozhodl obránce Jan Skalík.

8. kolo, 06.10.2019 v 12:15

HC Chrudim

3:2pr.

(0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 30. Míšek (Sup), 51. Míšek (Výrut), 64. Skalík (Káninský) – 4. Hebek (Prýl, Pejzl), 16. Pejzl (Prýl). Rozhodčí: Šmika – Svobodová, Nekvapil. Vyloučení: 13:12, navíc Stupka (KOB) a Heligr (CHR) OK. Využití: 0:2. Diváci: 46. Střely na branku: 28:21. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

HC Kobra Praha: Ondrík – Skalík, Skorčík, Vandirek, Suda, Ženíšek, Stejskal, Cichoň – Stupka, Výrut, De Sousa, Míšek, Mucha (A), Ksandr, Sup, Šálek (C), Škutina, Káninský, Černý.

HC Chrudim: Dosoudil – Prýl, Obr, Kubíček, Kmoníček, Pejzl, Votava, Heligr, Hybeš – Cimburek, Langr (C), Formánek (A), Hrdlička, Felcman, Pavlík, Hledík, Hebek (A).