02.11.2019

Béčko poprvé remizovalo, obrat v duelu s Hvězdou nedotáhlo do konce

Záloha Kobry v sobotu večer na svém ledě přivítala soupeře z Vokovic, se kterým po šedesáti minutách remizovala 2:2. Domácí poslal v pětadvacáté minutě do vedení Petr Zemánek, Hvězda ovšem zvládla do konce druhé třetiny stav otočit. Vyrovnaní pak na začátku závěrečné části zařídil Dominik Zmeškal, na jehož trefu už nikdo navázat nestihl.

8. kolo, 02.11.2019 v 17:00

HC Hvězda Praha

2:2

(0:0, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 25. Zemánek (Sládek), 44. Zmeškal (Sovík, Gron) - 30. Hyršl (Fuks), 35. Čmejla (Velas, Veverka). Rozhodčí: Výborný - Karda, Malík. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváci: 21. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.

HC Kobra Praha: Hart – Kohel, Maciboba (A), Sládek, Zmeškal, Procházka, Svoboda – Král, Lacina, Sovík, Michalů, Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Mužík, Dostál.

HC Hvězda Praha: Vokatý – Grim, Chvála, Křížek, Erbrt, Malý, Krejčík – Velas, Veselý (A), Fuks (A), Veverka, Klečka, Hyršl, Čmejla, Nacházel (C), Kolář, Klouda.