25.01.2020

Béčko nestačilo na TNP, končí tak dlouhou sérii bez prohry

Více než tři měsíce a celkem třináct utkání. Tak dlouhou šňůru bez prohry si udrželi hokejisti záložního mužstva Kobry. Ze třetího vzájemného měření sil s TNP ztratili braničtí poprvé body. Domácí mužstvo si již v první třetině vytvořilo brankový náskok, v páté minutě se prosadil Michal Neuman. Tentýž hráč zvyšoval skóre a vstřelil tak vítěznou branku téměř v polovině utkání, v krátkém sledu navyšovali nejprve v přesilovce Ladislav Kadaně, následně v oslabení Jan Mišner. Kobra dokázala snížit v přesilové hře zásluhou branky Dominika Zmeškala, který tak pro svůj tým vykřesal naději na obrat. Ten se ale nekonal, prosadil se již jen Jiří Mrázek v poslední třetině. I přes porážku je Kobra stále na prvním místě tabulky, má dvoubodový náskok právě na svého dnešního soupeře. V dalším zápase přivítá na svém ledě Smíchov 1913.

20. kolo, 25.01.2020 v 19:15

HC TNP Praha

5:1

(1:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Neuman (Kadaně, Novák L.), 28. Neuman (Šramota), 31. Kadaně (Novák L., Major), 34. Mišner (Mrázek), 54. Mrázek (Mišner, Šramota) - 37. Zmeškal D. (Dostál, Slanina). Rozhodčí: Šťovíček - Stacho, Kozák. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 77. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

HC TNP Praha: Havlín - Šulc, Kazda, Rulf, Major, Zima, Novák L., Božilov - Mišner (C), Horáček (A), Kadaně, Neuman, Štěpán (A), Šramota, Bílek, Novák P., Král T., Mrázek

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Procházka, Zmeškal O., Svoboda - Lacina (A), Michalů, Slanina, Zmeškal D., Vencl, Zemánek, Mazurov, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Dostál