03.10.2020

Ženy si připisují první výhru, porazily nováčka z Náchoda

Šimon Sýkora

Díky dvěma odloženým utkáním sehrály branické ženy své teprve druhé letošní utkání. V zápase na nějakou dobu naposledy hraném před diváky porazily Holkey Náchod 6:1. Proti týmu, hrajícímu poprvé ligovou sezónu, však mají Kobry již bohaté zkušenosti z přátelských utkání. Největší měrou se střelecky na výhře podílely obránkyně Sofie Broďáková, která si připsala hattrick a útočnice Regina Tesařová, jenž se úspěšně trefila dvakrát. Úvodní branku utkání vstřelila Alexandra Kalašová. Celkově přestřílely Kobry své soupeřky vysoko 69:9. V domácí brance odchytala první polovinu utkání Jaroslava Soukupová, na kterou šla jediná střela. Vystřídala jí Veronika Voříšková, která lovila jeden puk ze své sítě z osmi střeleckých pokusů Náchoda. Jedinou úspěšnou střelkyní Náchoda byla Jana Havlová. V dalším utkání by se měly Kobry představit na ledě Lovosic.

4. kolo, 03.10.2020 v 17:30

Holkey Náchod

Branky a nahrávky: 17. Kalašová (Jarolímková), 22. Broďáková, 30. Broďáková, 32. Tesařová (Prošková), 42. Tesařová (Řezníčková), 58. Broďáková - 56.Havlová. Rozhodčí: Adamec, Koliš. Vyloučení: . Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 21. Střely na branku: 69:9. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.

HC Kobra Praha: Soukupová (30. Voříšková) - Čtvrtníčková, Cvrkalová (A), Kocourková, Zvěřinová, Broďáková, Fantová - Tesařová, Jarolímková, Benešová (C), Kalašová, Prošková, Šebíková, Nebeská, Řezníčková, Václavíková (A), Peroutková

Holkey Náchod: Samková - Pellyová, Nasvetrová, Hradecká (C), Foersterová - Konečná, Sedláčková, Kratochvílová, Bártová Hovadová, Malinová, Klamtová, Havlová, Riegrová, Francová