03.10.2020

Béčko prohrálo podruhé v řadě, nestačilo na Hvězdu

Zatímco v předchozí sezóně záložní tým z Braníku s Hvězdou ani jednou neprohrál (jedna výhra a tři remízy), letos na soupeře z Vokovic nestačil již v prvním utkání. Po předchozích výsledcích 2:1 a 1:2, skončil poprvé zápas béčka s více než jednobrankovým rozdílem. Vítězná branka padla již v první třetině, kterou Hvězda vyhrála 2:0. B týmu se podařilo překonat brankáře Vokatého až ve třetí třetině, v 52. minutě vstřelil kontaktní gól Petr Zemánek a snižoval na 1:3. Další branku ale již hosté nepřidali, naopak v oslabení pojistil výhru svému týmu Tomáš Nacházel. Kobra je tak aktuálně na čtvrtém místě, se stejným bodovým ziskem jako Letňany a Smíchov.

3. kolo, 03.10.2020 v 18:35

HC Hvězda Praha

4:1

(2:0, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 7. Tomek (Čmejla), 13. Hradil (Tomek, Vošahlík), 43. Klečka (Klepáček, Vošahlík), 58. Nacházel - 52. Zemánek (Svoboda F., Maciboba). Rozhodčí: Červenka - Hradil, Kubas. Vyloučení: 6:8, navíc Herna (HVP) 10. Využití: 0:0 V oslabení: 1:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Čadek, Vošahlík, Grim, Chvála, Herna, Chládek, Searle - Velas, Josefus, Klepáček, Klečka (A), Hradil, Láska, Procházka L., Cvikl, Čmejla, Nacházel, Kolář, Tomek, Nedvěd (C)

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Procházka J., Kohel, Zmeškal O., Svoboda F. - Vencl, Lacina (A), Michalů, Tůma, Dostál, Zmeškal D., Zemánek, Svoboda J., Klešč, Tichý, Procházka V., Malovický, Gron (C), Novák