16.09.2021

Dorostenci mají první bod, duel s Pardubicemi dotáhli do prodloužení

Dorostenci ve čtvrtek odpoledne přivítali v Braníku Pardubice, proti kterým si chtěli spravit chuť po porážkách z bitev se Slavií a s Hradcem z minulého týdne. Svěřenci Jiřího Doležala šli do vedení už ve druhé minutě díky trefě Jakuba Štěpánka, na kterou  ještě před koncem dějství přišly dvě odpovědi. Domácí se však nevzdali a gólem Adama Kováře opět srovnali, přičemž duel za stavu 2:2 nakonec dospěl do prodloužení. V něm hostům bod navíc přisoudil Adam Fiala.

3. kolo, 16.09.2021 v 16:00

HC Dynamo Pardubice

2:3pr.

(1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Štěpánek (Routa), 39. Kovář (Mráz, Seidler) – 9. Kučera, 10. Dostál (Dvořák, Holec D.). Rozhodčí: Kraval – Zedníková, Karda. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 25. Střely na branku: 42:38. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Kobra Praha: Bašta – Mack, Mráz, Cibulka, Nácovský, Seidler (C), Stanko – Jáchym, Holec O., Kovář (A), Palaščák, Fáber, Routa, Hřídel, Příhoda, Uhlík, Judiak, Štěpánek.

HC Dynamo Pardubice: Matěcha – Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec D., Dvořák – Straka, Jansa, Mikeska, Lempach, Lejdar, Jedlička, Dostál (A), Pilař, Fiala (C), Vrba, Kučera.