12.09.2021

Druhý zápas vítězně! Juniorka smetla Kralupy

Vít Trubička

Druhé utkání už branickým juniorům vyšlo o poznání lépe! V Lize juniorů si došlápli na jednoho z favoritů, Kralupy nad Vltavou, a na jejich ledě je dokázali zdemolovat vysoko 4:0. Střelecky se dokázali prosadit Mark Jefferson Rejna, Jan Lederer, Dejan Ribarovski a Patrik Bauer. Navíc nový maskovaný muž na Kobře, Tomáš Volevecký, udržel čisté konto. Kobra tak úspěšně zvládla druhý ze tří venkovních zápasů v řadě. Ten poslední jí ještě čeká na ledě Havlíčkova Brodu.

2. kolo, 12.09.2021 v 12:15

HK Kralupy nad Vltavou

Branky a nahrávky: 5. Rejna (Senčák, Červenka), 17. Lederer (Čermák), 46. Ribarovski (Červenka), 54. Bauer (Svach). Rozhodčí: Domský - Kučera, Beneš. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 0:4.

HK Kralupy nad Vltavou: Král - Vrbka, Šimůnek (C), Šmíd (A), Kratochvíl, Toulec, Hron - Stupka (A), Kočí, Vorlíček, Šilhavý, Zajíc, Hamršmíd, Hanousek, Sulík, Cihelka, Typolt, Náhončík.

HC Kobra Praha: Volevecký - Skorčík, Stejskal (A), Bečvařík, Svach, Červenka, Šesták - Rejna, Štípek, Čermák, Senčák, Lederer, Ribarovski (C), Svoboda, Bauer, Judiak, Černý, Bareš.