31.10.2021

Osm vyloučení juniorku nezastavilo, z ledu Warriors veze dva body!

Juniorka na týmy ze skupiny Východ prostě umí! V neděli na půdě brněnských Warriors svedla napínavou bitvu, po které si do tabulky připsala dva body. Přitom ještě na začátku třetí třetiny prohrávala o dvě branky – v prvních dvou dějstvích se sice prosadili Viktor Štípek a Michal Novák, ale domácí Ilieva překonali hned čtyřikrát. Pak ovšem přišel zvrat: po trefách Marka Rejny a Alberta Bareše se šlo do prodloužení, ve které výhru Kobře vystřelil Jakub Cichoň. Branickým tak i nadále sezóna vychází takřka perfektně a stále se pevně drží na druhém místě tabulky.

14. kolo, 31.10.2021 v 14:40

HCM Warriors Brno

4:5pr.

(1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Horký (Boltvan, Otava), 24. Kelbl (Heinrich), 38. Horký (Boltvan), 42. Boltvan (Otava) – 19. Štípek (Svach, Čermák), 32. Novák, 46. Rejna (Novák), 48. Bareš (Červenka), 64. Cichoň (Červenka). Rozhodčí: Pavel – Hrabal, Smetková. Vyloučení: 4:8. Využití: 4:1. Diváci: 33. Střely na branku: 35:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:5.

HCM Warriors Brno: Vystavěl – Kala, Mahdal (A), Milotinský, Vacek, Mlčoch, Mareček, Brokeš – Horký, Boltvan, Otava, Holotík, Rašovský (C), Marčík (A), Kelbl, Heinrich.

HC Kobra Praha: Iliev – Cichoň, Červenka, Svach, Bečvařík, Skorčík (A) – Bareš, Štípek, Novák, Čermák, Svoboda, Pražák, Rejna, Ribarovski (C), Judiak.