Juniorka vyprovodila Techniku z Prahy osmibrankovým nášupem!

Vojtěch Martinek

Junioři si svůj poslední zápas před Vánoci užili, proti brněnské Technice si totiž pořádně zastříleli! Hosty poslali zpět domů po výsledku 8:1 s prázdnou, přičemž hned pěti kanadskými body (1+4) se v utkání blýskl bouřlivák Patrik Bauer. Čtyři (1+3) nasbíral kapitán Dejan Ribarovski, zatímco Albert Bareš s Davidem Senčákem měli oba našlápnuto k hattrickům. Zbývající domácí góly vsítili Jakub Cichoň a Viktor Štípek, mezi třemi tyčemi pak Kobře jistotu poskytl Tomáš Volevecký.

26. kolo, 21.12.2021 v 16:00

Hockey Technika Brno

Branky a nahrávky: 3. Bareš (David, Bauer), 7. Senčák (Novák, Borodenko), 24. Bareš (Bauer, Ribarovski), 35. Cichoň (Bauer, Ribarovski), 52. Ribarovski (Bauer), 55. Bauer (Ribarovski), 57. Senčák (Borodenko, Novák), 57. Štípek (Čermák, Skorčík) – 14. Šujan (Blaško, Pospíšil). Rozhodčí: Hrdlička – Bernard, Kučera. Vyloučení: 7:5. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 66. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 8:1.

HC Kobra Praha: Volevecký – Svach, Cichoň, Skorčík, Červenka, Kalajev, David – Ribarovski (C), Černý, Čermák, Senčák, Bareš, Borodenko, Štípek, Bauer, Novák.

Hockey Technika Brno: Nešpůrek (7. Skoupý) – Holcman, Šujan, Šupa, Žák, Kubica (A), Svoboda, Blaško (A) - Ošlejšek, Sever, Adam, Růžek, Čoupek (C), Trögner, Vlach, Líska, Lajoš, Pospíšil.