17.10.2021

V prvním vzájemném utkání daly Kobry Lovosicím „desítku“

Po posledním utkání, ve kterém branické ženy padly s Náchodem, si spravily náladu výletem do Lovosic. Již ve třetí minutě se prosadila v přesilovce Ema Jandová. V téže třetině, také v přesilovce, zvyšovala Denisa Kocourková. Ve druhé části nasázely hostující hráčky dvojnásobný počet zásahů, postupně se prosadily Alexandra Kalašová, druhou branku přidala Jandová, dále Regina Tesařová a Miriama Matyašovská. Ta střelecky otevřela i třetí třetinu, ve které Kobra rozhodně střelecky nepolevovala. Osmý gól utkání vsítila Markéta Zvěřinová, po ní opět Kalašová a skóre pečetila Eliška Cvrkalová. Kobry tak Lovosicím nasázely celkem deset branek, střelecky je přestřílely vysoko 55:12 a Jaroslava Soukupová si připsala první čisté konto v sezóně.

5. kolo, 17.10.2021 v 13:30

HC Lovosice

0:10

(0:2, 0:4, 0:4)

Branky a nahrávky: 3. Jandová, 9. Kocourková (Prošková), 22. Kalašová (Zvěřinová), 27. Jandová, 28. Tesařová (Matyašovská), 37. Matyašovská (Šatrová), 47. Matyašovská, 49. Zvěřinová (Hrivňáková), 52. Kalašová (Broďáková, Cvrkalová), 54. Cvrkalová. Rozhodčí: Cícha - Petržílka, Sajdl. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 12:55.

HC Lovosice: Zalabáková - Volmutová, Vozárová (C), Soukupová L. - Koukalová, Růžičková (A), Beznosková N., Doubková, Beznosková A., Fryčová, Bartošová, Juříčková, Vnoučková, Kančiová (A), Nováková

HC Kobra Praha: Soukupová J. - Cvrkalová (C), Kocourková, Broďáková, Jandová - Hrivňáková, Šatrová, Zvěřinová, Kalašová, Nebeská, Matyašovská, Václavíková (A), Tesařová (A), Prošková, Maříková