21.11.2021

Odveta vyšla, ženy vyhrály v Náchodě o pět branek

Před utkáním byl náchodský tým Holkey jediný, který letos dokázal Kobru porazit. Branické hráčky si toho nejspíše byly vědomy a do první třetiny vlétly jako uragán. Postupě se prosazovaly Denisa Kocourková, Sofie Broďáková, Alexandra Kalašová a Miriama Matyašovská. Poslední jmenovaná se prosadila v 15. minutě utkání, hostující tým vedl 4:0 a tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Za Náchod sice třikrát snižovala Pavlína Malinová, která je tak letos jedinou hráčkou co dala Kobrám branku, pražanky nicméně nepolevovaly. Ve druhé třetině zvyšovaly na 1:6 Mariana Šatrová a Michaela Solařová. Solařová přidala druhou branku lehce za polovinou utkání, ve třetí části se už spíše dohrávalo a jediný zásah si připsala Ema Jandová. Do utkání premiérově naskočily útočnice Marie Čermáková (připsala si dvě asistence) a Věra Musilová (nebodovala). Kobry si tak drží vítěznou sérii čtyř výher v řadě a drží se s dvoubodovým náskokem před Jičínem na prvním místě tabulky. Další utkání odehrají v sobotu na svém ledě s Lovosicemi.

9. kolo, 21.11.2021 v 11:00

Holkey Náchod

3:8

(1:4, 2:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 16. Malinová, 31. Malinová (Bártová Hovadová, Foersterová), 37. Malinová (Konečná, Svobodová) - 2. Kocourková (Čermáková), 3. Broďáková (Prošková, Václavíková), 14. Kalašová (Čermáková), 15. Matyašovská (Kocourková), 23. Šatrová (Matyašovská, Tesařová), 29. Solařová, 32. Solařová (Tesařová, Šatrová), 60. Jandová. Rozhodčí: Bednář - Kynčl, Runštuk. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 10. Střely na branku: 21:20. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7, 3:8.

Holkey Náchod: Samková - Vlčková, Nasvetrová (C), Foersterová, Pellyová - Malinová, Konečná, Krtičková, Kratochvílová, Svobodová, Bártová Hovadová, Drahníková, Klamtová, Bláhová

HC Kobra Praha: Soukupová - Kocourková, Cvrkalová (C), Solařová, Čtvrtníčková, Broďáková, Jandová - Matyašovská, Tesařová (A), Šatrová, Čermáková, Prošková, Musilová, Nebeská, Hrivňáková, Václavíková (A), Kalašová