22.01.2022

Machatková oslavila návrat k hokeji gólem a výhrou

V prvním utkání roku 2022 přivítaly Kobry na svém ledě hokejistky Náchoda. Zároveň se jim vrátila do sestavy Ivana Machatková. Byl to pro ní první zápas od jara 2020, kdy ukončila kariéru. Nyní se však vrátila a hned se zapsala do statistik. První branku utkání dala však hostující Pavlína Malinová, která byla střelkyní všech náchodských gólů a připsala si později hattrick. Ještě v první části srovnávala Denisa Kocourková. Ve druhé třetině opět Holkey odskočily na jednobrankový rozdíl, ale Kobry utkání otočily. Nejprve vyrovala a poté dala únikový gól Karolína Skořepová. Chvilku po zahájení třetí třetiny vstřelila vítěznou branku Veronika Prošková. Náchod ještě stihl snížit, ale poslední slovo měla již zmiňovaná Machatková, která pečetila na závěrečných 5:3 a v utkání si připsala dva body (1+1).

14. kolo, 22.01.2022 v 17:15

Holkey Náchod

5:3

(1:1, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 17. Kocourková (Prošková), 28. Skořepová (Broďáková), 30. Skořepová (Kalašová, Machatková), 41. Prošková (Kocourková, Cvrkalová), 58. Machatková (Skořepová, Kalašová) - 13. Malinová P. (Krtičková), 24. Malinová P., 49. Malinová P. Rozhodčí: Mihálová - Sabol, Bartoň. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.

HC Kobra Praha: Soukupová - Kocourková, Cvrkalová (C), Zvěřinová, Broďáková (A) - Machatková, Čermáková, Maříková, Nebeská, Skořepová, Šatrová, Žďánská, Tesařová (A), Prošková, Kalašová, Jarolímková

Holkey Náchod: Frýbová - Vlčková, Nasvetrová (C), Foersterová, Pellyová - Kuncová, Bláhová, Riegrová, Krtičková, Malinová P. (A), Konečná, Švandová, Malinová J.