25.09.2021

Ani ve druhém utkání béčko neuspělo, padlo se Smíchovem

Šimon Sýkora

Domácím se nevydařil samotný vstup do utkání a již se z něj nedovedli vzpamatovat a utkání otočit. Už v deváté minutě dali hosté ze Smíchova svou třetí branku a z klece předčasně odešel Jakub Hart. Zbytek utkání dochytal Václav Mouček, který ale ještě v první periodě dvakrát inkasoval. Kobra odehrála utkání velmi disciplinovaně, nasbírala pouhé tři dvouminutové tresty oproti šesti Smíchovským. Jenže soupeř využil svou početní výhodu dvakrát, branická záloha ani jednou. Střelecky se prosadili domácí až v samotném závěru, za stavu 0:8 se v 53. minutě trefil do sítě Jan Král, o necelé tři minuty později korigoval skóre na závěrečných 2:8 Jan Ksandr. Svým druhým bodem v sezóně se tak tento mladý útočník dostal na aktuální první místo ve statistikách. Další utkání odehraje béčko v Berouně, kde se pokusí prolomit současnou smůlu a připsat si své první vítězství.

2. kolo, 25.09.2021 v 20:30

HC Smíchov 1913

2:8

(0:5, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 53. Král J. (Gron), 56. Ksandr (Křepelka, Káninský) - 7. Krejčí (Král T.), 8. Dongres Matěj, 9. Šilhan, 17. Král T. (Krejčí, Marek), 18. Dongres Marek, 30. Král T. (Marek, Šilhan), 40. Marek (Král T.), 41. Dongres Matěj. Rozhodčí: Hrdlička - Koliš, Mihálová. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 9. Průběh utkání: 0:8, 2:8.

HC Kobra Praha: Hart (9. Mouček) - Maciboba (A), Sládek, Skalík, Svoboda, Křepelka - Král J., Slanina, Káninský, Michalů, Tichý, Zemánek, Gron (C), Mužík, Vencl, Ksandr, Šubrt

HC Smíchov 1913: Černík - Kasík J., Krejčí, Schovánek (A) - Kasík F. Vávra, Dongres Matěj, Šilhan, Marek, Sůva, Dongres Marek (C), Král T., Šíma, Kyclt