14.03.2022

Juniorka ztratila se Vsetínem dobře rozehraný zápas a sestupuje

Tadeáš Podolka

Kobří mladíci čtvrtý zápas série play-down Ligy juniorů se Vsetínem nezvládli. Přitom svěřenci Milana Vrzala vedli na Lapači po druhé třetině dokonce 3:1. Ve třetím dějství ale přišel zkrat - Vsetín vyrovnal na 3:3 zásluhou Štěpána Jurka a Adama Bachánka. Definitivní tečku za utkáním udělal v prodloužení Martin Janíček, který tak poslal Pražany do Regionální ligy juniorů.

PD4, 14.03.2022 v 17:30

VHK ROBE Vsetín

4:3pr.

(0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 35. Bednařík (Mojžíš, Janíček), 45. Jurek (Janíček, Sviták), 54. Bachánek, 68. Janíček (Sýkora, Bachánek) – 2. Novák (Štípek), 6. Svach (Ribarovski, Skoupý), 39. Novák (Štípek, Cichoň). Rozhodčí: Mrkva - Kleprlík, Vašíček. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 43:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Fojtík, Prčík, Čapka, Sýkora, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Maštalíř, Janíček, Veselý, Przybyla, Jurek, Bednařík (C), Ramert, Bachánek (A), Horský, Broža.

HC Kobra Praha: Volevecký – Kulinič, Šesták, Skorčík, Svach, Cichoň, Kalajev – Bauer, Bareš, Černý, Rejna, Čermák, Skoupý, Svoboda, Ribarovski (C), Štípek, Čečetka, Novák.