08.10.2022

Třetí zápas s „béčkem“ v řadě, Kobra rozstřílela Rakovník

Po Letňanech a Černošicích se B-tým Kobry potkal na ledě i s béčkem Rakovníku. Kanonádu odstartoval v 9. minutě v přesilovce Matyáš Hrubý. Skóre navyšovali David Sovík a podruhé Hrubý. Ve druhé části padly branky čtyři, postupně se na listinu zapsali Filip Svoboda, Sovík, Adam Frič a David Šálek. Do třetí třetiny nastoupil v domácí brance Roman Remeš, jenž vystřídal Václava Moučka. Po pár minutách zkompletoval hattrick Hrubý, na finální skóre pečetil Jan Ksandr. Utkání, ve kterém Kobra předvedla i dobrou disciplinovanost a měla pouze dvě vyloučení, se nejvíce bodově vydařilo útočně trojici Matyáš Hrubý (3+2) - David Sovík (2+2) - David Šálek (1+3), kterým sekundoval obránce Filip Svoboda (1+3). Hrubý se tímto pětibodovým zápisem vyšvihl do čela týmové produktivity, ve třech utkáních má již osm bodů (5+3). O tuto pozici se dělí s obráncem Ondřejem Zmeškalem, který stejný zápis získal v pěti utkáních a Davidem Sovíkem, který má ale méně branek (3+5).

5. kolo, 08.10.2022 v 20:30

HC Rakovník B

9:0

(3:0, 4:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Hrubý (Sovík), 11. Sovík (Šálek, Svoboda), 14. Hrubý (Sovík, Svoboda), 28. Svoboda (Hrubý), 29. Sovík (Šálek), 37. Frič (Šálek, Svoboda), 40. Šálek (Hrubý), 44. Hrubý (Mucha), 59. Ksandr (Zmeškal). Rozhodčí: Vajda - Černohlávek, Kubas. Vyloučení: 2:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 12.

HC Kobra Praha: Mouček (40. Remeš) - Maciboba (A), Frič, Kastner, Seidler, Zmeškal O., Svoboda - Michalů, Hrubý, Sládek Martin, Mucha, Tichý, Zemánek, Gron (C), Ksandr, Sovík, Šálek, Tůma

HC Rakovník B: Růžička - Karas, Staněk, Zvolský, Růzha, Kiss, Kiml - Sládek Milan, Pospíšil, Pavlát, Karas (C), Möstl (A), Husák, Karfus, Volf, Kubr